Tlaková ocelová láhev CO2 s náplní 6 kg, vysoká
Kód: 400129Související produkty
Detailní popis produktu
Nová bezešvá ocelová tlaková láhev o objemu 8 l, včetně náplně 6 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Tato nádoba se zkušebním tlakem 250 bar je vybavena uzavíracím ventilem s výstupním závitem W21,8. Lahvový ventil obsahuje pojistku chránící tlakovou láhev před roztržením v důsledku zvýšení tlaku vlivem vysoké teploty. Rozsah provozních teplot činí -40 °C až +60 °C. Součástí dodávky je ochranný klobouček. Sestava vyhovuje směrnici TPED pro tlaková zařízení a je vhodná pro svařování, akvaristiku, čepování piva i další využití.
Tlaková láhev a ventil jsou vyrobeny v souladu s evropskou normou EN 1964:1999 a splňují požadavky přepravních předpisů ADR/RID.
Potravinářství a gastronomii, paintball a vzduchové zbraně, akvária, MAG svařování a chladicí techniku.
Vlastnosti:
- Materiál lahve: ocel
- Množství plynu CO2: 6 kg
- Kapacita lahve: 8 l
- Stoupací trubice: NE
- Platná revize: 10 let
- Průměr nádoby: 136 mm
- Celková výška: 790 mm
- Celková hmotnost: 17 kg
- Výstupní závit: W21,8 x 1/14"
- Vstupní závit: 25E (25E = KW28,8x1/14")
- Pracovní tlak: 150 bar
- Zkušební tlak: 250 bar
- Teplotní rozsah použití: -40 °C až +60 °C
- V souladu s evropskou normou: EN 1964:1999
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlakové láhve CO2 a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17 kg |
| ? Množství plynu CO2: | 6 kg |
| Materiál lahve: | Ocel |
| Kapacita lahve: | 8 l |
| Stoupací trubice: | NE |
| Platná revize: | 10 let |
| Průměr nádoby: | 136 mm |
| Celková výška: | 790 mm |
| Celková hmotnost: | 17 kg |
| Výstupní závit: | W21,8 x 1/14" |
| Vstupní závit: | 25E (25E = KW28,8x1/14") |
| Provozní tlak: | 150 bar |
| Zkušební tlak: | 250 bar |
| Teplotní rozsah použití: | -40°C až +60°C |
| V souladu s evropskou normou: | EN 1964:1999 |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.jpg)