Hasicí přístroj práškový – GP-2 2kg, 13A/55B,C
Kód: PE2KGSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Hasicí přístroj práškový 2 kg je vhodný především jako pojistka pro případ požáru do nákladních a osobních automobilů, lze jej použít také v domácnostech, garážích nebo chatách. Jedná se o přístroj pod stálým tlakem a hodnotu tlaku je možné kontrolovat na manometru instalovaném do ventilu.
Hasicí přístroj je určen převážně k hašení požáru třídy A, B a C. Lze ho také použít k hašení elektrických zařízení pod napětím do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m. Po použití je možné opět naplnit a uvést do provozuschopného stavu. Přístroj byl certifikován dle evropské normy EN3.
Dodávaný hasicí přístroj je včetně plomby a zároveň si můžete zvolit variantu s revizí či bez revize. Pokud zvolíte s revizí, hasicí přístroj bude opatřen kontrolním štítkem a bude k němu přiložen doklad o kontrole. Hasicí přístroj je dodáván včetně držáku k zajištění proti pádu.
- Výrobce: XJ Fire
- Třída požáru: A, B, C
- Hasicí schopnost: 13A / 55B, C
- Hmotnost hasiva: 2 kg
- Hasivo: suchý prášek 40% ABC
- Výtlačný plyn: dusík (N2)
- Pracovní tlak při 20°C: 14 bar
- Zkušební tlak: 30 bar
- Teplotní rozsah použití: -30°C až +60°C
- Držák has. přístroje: ANO (držák je součástí)
- Norma: EN3-7
- Maximální hmotnost: 3,75 kg
- Rozměry has. přístroje: 390 x 155 mm (v x š)
V ceně je možné zvolit variantu s revizí či bez revize. Revize je platná 1 rok dle vyhlášky MV ČR č. 246/2001 Sb.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hasicí přístroje práškové |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.75 kg |
| ? Druh HP: | Přenosný hasicí přístroj |
| ? Hasicí schopnost: | 13A, 55B,C |
| ? Druh hasiva: | Práškové |
| ? Množství hasiva: | 2 kg/litr. |
| Třída požáru: | A, B, C |
| Hasivo: | suchý prášek 40% ABC |
| Pracovní tlak při 20°C: | 14 bar |
| Zkušební tlak: | 30 bar |
| Teplotní rozsah použití: | -30°C až +60°C |
| Výtlačný plyn: | dusík (N2) |
| Norma: | EN3-7 |
| Rozměry has. přístroje: | 390 x 155 mm (v x š) |
| Držák has. přístroje: | ANO (držák je součástí) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Díky silné vědecké a technologické síle, moderním manažerským metodám a velkému podnikatelskému duchu si společnost vybudovala vynikající vztahy se zákazníky po celém světě. V současnosti jsou jejich produkty dodávány především do Jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, Evropy a Jižní Afriky (do více než 50 zemí po celém světě).
-1.jpg)