Tlaková ocelová láhev CO2 s náplní 15 kg
Kód: 400124Související produkty
Detailní popis produktu
Nová bezešvá ocelová tlaková láhev o objemu 20 l včetně náplně 15 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Láhev o zkušebním tlaku 300 bar je opatřena uzavíracím ventilem s výstupním závitem G¾“. Lahvový ventil obsahuje pojistku chránící tlakovou nádobu před roztržením při zvýšení tlaku vlivem teploty. Rozsah funkčních teplot je -40°C až +60°C. Součástí dodávky je ochranný klobouček. Sestava vyhovuje směrnici TPED pro tlaková zařízení. Vhodné pro svařování, akvaristiku, čepování piva a další využití.
Tlaková lahev a ventil jsou vyrobeny v souladu s evropskou normou EN 1964:1999 a splňují požadavky přepravních předpisů ADR/RID.
Potravinářství a gastronomii, paintball a vzduchové zbraně, akvária, MAG svařování, chladící techniku.
- Množství plynu CO2: 15 kg
- Kapacita lahve: 20 l
- Platná revize: 10 let
- Průměr nádoby: 200 mm
- Celková výška: 928 mm
- Celková hmotnost: 43 kg
- Výstupní závit ventilu: G¾“
- Vstupní závit: 25E (25E = KW28,8x1/14")
- Provozní tlak: 200 bar
- Zkušební tlak: 300 bar
- Teplotní rozsah použití: -40°C až +60°C
- V souladu s evropskou normou: EN 1964:1999
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové tlakové láhve CO2 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 43 kg |
| ? Množství plynu CO2: | 15 kg |
| Materiál lahve: | Ocel |
| Kapacita lahve: | 20 l |
| Platná revize: | 10 let |
| Průměr nádoby: | 200 mm |
| Celková výška: | 928 mm |
| Celková hmotnost: | 43 kg |
| Výstupní závit ventilu: | G3/4" |
| Vstupní závit ventilu: | 25E (25E = KW28,8x1/14") |
| Provozní tlak: | 200 bar |
| Zkušební tlak: | 300 bar |
| Teplotní rozsah použití: | -40°C až +60°C |
| V souladu s evropskou normou: | EN 1964:1999 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.jpg)