Požární hadice průmyslová D25, 20 m vč. hadicových spojek
Kód: FHDJ2520Související produkty
Detailní popis produktu
Požární hadice průmyslová (zásahová) včetně hadicových spojek D25 moderní konstrukce vyrobená z vysoce kvalitních materiálů. Je složená z polyesterové tkaniny oboustranně povrstvená vysoce kvalitní pryží na bázi PVC. Požární hadice je osazená hadicovými spojkami D25 (STORZ) z velmi kvalitní slitiny hliníku. Hadice se vyznačuje vysokou odolností vůči oděru a UV záření. Má mnohonásobně větší odolnost oproti klasické požární hadici. Tato požární hadice průmyslová (zásahová) je zvláště vhodná pro hašení lesních požárů, v chemických provozech a kdekoliv v agresivním či abrazivním prostředí. Hadici je možné také použít pro případné odčerpání agresivních látek.
- Materiál: vysoce kvalitní polyesterová tkanina oboustranně povrstvená vysoce kvalitní pryží na bázi PVC
- Hadicové spojky: D25 (slitina hliníku)
- Odolnost vůči většině chemikálií
- Použitelná pro teploty: od -30°C do +70°C
- Vysoká odolnost proti UV záření
- Vysoká odolnost proti oděru
- Délka hadice: 20 m
- Vnitřní průměr: 25 mm
- Pracovní tlak: 1,6 MPa (údaje platí pro hadice bez koncovek)
- Zkušební tlak: 2,4 MPa
- Destrukční tlak: 5,0 MPa
- Barva: červená, černá (dle skladových zásob)
- Celková hmotnost vč. spojek: 3,86 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Požární hadice průmyslové / zásahové |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.86 kg |
| ? Druh hadice: | Průmyslové, požární |
| ? Typ a průměr hadice: | D25 |
| Materiál: | vysoce kvalitní polyesterová tkanina oboustranně povrstvená vysoce kvalitní pryží na bázi PVC |
| Hadicové spojky: | D25 (slitina hliníku) |
| Použitelná pro teploty: | od -30°C do +70°C |
| Vysoká odolnost: | proti UV záření |
| Délka hadice: | 20 m |
| Vnitřní průměr: | 25 mm |
| Pracovní tlak: | 1,6 MPa (údaje platí pro hadice bez koncovek) |
| Zkušební tlak: | 2,4 MPa |
| Destrukční tlak: | 5,0 MPa |
| Barva: | červená, černá (dle skladových zásob) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.jpg)